Rozpočtář staveb

Náplň práce:

  • příprava stavebních rozpočtů dle výkresové dokumentace
  • příprava výběrových řízení na subdodavatele
  • příprava a kontrola fakturace a zjišťovacích protokolů.

Požadujeme:

  • min. SŠ obor stavební, popř. VŠ stavební
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost čtení výkresové dokumentace
  • znalost rozpočtových programů IPOS, RTS,ASPE,KROSS výhodou
  • základní znalost MS Office, Outlook
  • ŘP sk. B
  • spolehlivost a smysl pro týmovou práci

Nabízíme:

  • moderní pracovní prostředí
  • mzda 30.000 – 38.000 Kč dle kvalifikace a zkušeností
  • služební telefon
  • stravenky
  • životní pojištění po odpracovaném roce
  • mimořádné odměny

NÁSTUP IHNED

V případě zájmu vyplňte a odešlete následující formulář.
Budeme vás neprodleně kontaktovat.

Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů po dobu výběrového řízení

Požádat online

Je vyžadováno správné telefonní číslo.
Je vyžadována správná email adresa.